O nas

FUUFEE zostało stworzone dla mojej ukochanej Belli. W 2017 roku, kiedy miała zaledwie 10 tygodni, życie w domu i w ogrodzie nie było takie proste. Szczeniaczek próbował nauczyć się z nami żyć, a my musieliśmy nauczyć się funkcjonować z nowym członkiem rodziny.

 

Początkowo planowałam zorganizować jej życie w ogrodzie. Kupiłam kojec i budę. Zgadnijcie co się stało! Bella nie weszła tam ani razu! Chciała spędzać czas tylko z nami. Nie odstępowała nas na krok:) Nie chciała spać na dworze - chciała być przy nas nawet w nocy. A prawda jest taka, że ​​my też tego chcieliśmy.

 

Zaczęłam szukać dla niej idealnego legowiska - dużego, eleganckiego i pasującego do naszego wnętrza. Bella jest wielka, a prawda jest taka, że duże posłania były po prostu brzydkie i nie pasowały do naszego domu. Pomyślałam - dlaczego nie stworzyć czegoś pięknego, posłania, które pod koniec dnia sprawiłoby, że Bella westchnie z zadowoleniem. Uwielbiałam zawsze patrzyć, jak opiera głowę na ramieniu kanapy (tak pozwalamy jej wchodzić na kanapę), więc chciałam się upewnić, że wszystkie te rzeczy zostały uwzględnione w procesie tworzenia legowiska. Tak właśnie powstała pierwsza SOFA MIAGIO.

 

W kolejnym kroku pomyślałam, dlaczego nie zadbać o siebie i przestrzeń dla mojej rodziny. To był mój punkt zwrotny. Chciałam tylko, aby moja rodzina i pies pokochali nasz dom i ogród, żeby czuli, że jest to ICH przestrzeń. Jestem przekonana, że dobre samopoczucie zaczyna się właśnie tutaj – w domu wśród naszych najbliższych.  Teraz jestem w takim momencie mojego życia, że ​​chcę pomóc Tobie sprawić, aby Twój dom był dla Ciebie najmilszym miejscem na świecie!

a pro propos de nous fuufee

FUUFEE for home

Dobre samopoczucie zaczyna się w domu.

Stwórz przestrzeń, której nie opuścisz i daj sobie czas, na jaki zasługujesz. FUUFEE to nie tylko unikatowa kompozycja dekoracji i akcesoriów - to domowy styl życia. Jesteśmy pewni, że nawet kilka drobnych zmian pomoże Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

FUUFEE for pets

Traktuj swojego psa jak króla.

Patrzymy, słuchamy, testujemy i tworzymy rozumiejąc, czego potrzebują nasi najlepsi przyjaciele (i ich właściciele). Efekty mówią same za siebie – miejsce, w którym każdy pies, niezależnie od rasy, wyglądu, wieku czy sprawności, odnajdzie komfort. Fuufee zapewnia wygodę, tworząc produkty, które są nie tylko funkcjonalne dla Twojego psa, ale także praktyczne w codziennym życiu.

FUUFEE for relax

Ciesz się czasem dla siebie na świeżym powietrzu.

Wiosenny lub letni wieczór w ogrodzie ma w sobie coś cudownie relaksującego. Od lekkiego ochłodzenia temperatury, które sprawia, że ​​owiniesz się w koc, po spokój jedzenia i picia przy świecach lub świetle słonecznym. Aby stworzyć przestrzeń, w której możesz się naprawdę zrelaksować, otul się pulchnymi poduszkami, miękkimi kocami a taras udekoruj lampami słonecznymi i latarniami. Ta szybka przemiana natychmiast zaprosi Cię do odpoczynku.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.